7000 تومان
7000 تومان – خرید تکی
مد رنگ: CMYK
طراح : خانم محمدی عضو بیست پرینت
پسوند فایل: PSD
رزولیشن: 300
حجم فایل: 3.87مگابایت
سایز طرح: 14.5 در 21 سانتی متر (a5)
تاریخ انتشار: 05 ژوئن 2020
دسته بندی: ,

تراکت ریسو کاشت ناخن

تراکت ریسو کاشت ناخن

تراکت ریسو کاشت ناخن

همانطور که در طرح مشاهده میکنید طرح تراکت ریسو کاشت ناخن بصورت افقی یکرو طراحی شده است و در طرح از وکتور زن ،گل،پروانه و لاک استفاده شده و فایل تراکت کاملا لایه باز بوده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد.

تراکت ریسو کاشت ناخن.طرح لایه باز تراکت کاشت ناخن.طرح psd تراکت  ناخن. طرح لایه باز تراکت سالن کاشت ناخن کاشت ناخن.طرح فانتزی کاشت ناخن.جدیدترین تراکت کاشت ناخن.طرح کاملا لایه باز تراکت ناخن.تراکت سیاه و سفید کاشت ناخن ، تراکت کاشت ناخن. وکتور دست و وکتور زن و وکتور پروانه . وکتور لاک ، تبلیغات کاشت ناخن ، نمونه تبلیغات

طرح خود را از سایت بیست پرینت دانلود نماییدو متن مورد نظر خود را جایگزین نموده و از مراکز طراحی و چاپ هزینه طراحی را تخفیف بگیرید این امر در صرفه جویی هزینه شما کارایی دارد فایـل فوق بصـورت لایـه باز بعـد از پـرداخت در اخـتیـار شـما دوسـتان و طراحان قرار میگـیرد دقت داشته باشید تیـم طراحـی ما با در نظـر گرفـتن تجـربیات چنـد ساله در زمـینه طراحـی و چاپ از نزدیک و بـنا به درخواست بازار طراحی اقدام به طـراحی و دراختیار گذاشتن فایـل های لایه باز گرافیکی و غیره نموده و با توجه به هزینه بر بودن دانلود فایل ها برای عزیزان این سـایت اقـدام به کـم حـجم نمودن فایل ها و کم کردن تعداد لایـه ها و عین شیک و سادگی تراکت به کـاربر یا طـراح ایـن امـکان را میدهد تا در بین لایه های زیاد و کلیک های اضافی به راحتی و بـدون خسـتـگی طـرح خود را به چاپ برساند.

میتوانید از این لینک

اشتراک یک هفته روزانه ۱۰ طرح دانلود کنید

اشتراک یک ماهه روزانه ۲۰ طرح دانلود کنید

اشتراک سه ماهه روزانه ۳۰ طرح دانلود کنید

اشتراک یک ساله روزانه ۵۰ طرح دانلود کنید

تراکت ریسو کاشت ناخن

جهت سـهولت افرادی که تـازه با نـرم افزار فتـوشاپ آشـنایی پیـدا کرده و قـصد طـراحی تراکت ،  خود را دارند  با خرید از سایت ما دارند، این امـکان ایـجاد شـده که طـرح هااز پیچیدگی خیلی زیاد برخوردار نبوده و به راحتی این عـزیزان میتوانند طـرح خود را با متن هاجایگزین نـموده و در صـورت نداشـتن فونت ها از فونـت هـای سـایت بـصورت رایگان دانلود نموده و در درایو ویـندوز نصـب شـده خود در پوشه FONT کـپی نموده و بـدون مشـکل متن های خود را  جایگزین نمایند از شــما مـخاطب عـزیـز درخواسـت داریـم چنـانچه در دانلـود و فـایل مشـکـلی یا کم کاستی وجــود داشـت یا دارد از طـریق راهـهای ارتباط با مـا این موضـوع را با مـا در مـیان بگـذارید تا هر چه سریعتر نسبت به رفع آن اقـدام نماییم .

۷۰۰۰ تومان – خرید تکی

− 2 = 1

دیگر محصولات

اشتراک برنزی(۷روزه)

۱۰۰۰۰ تومان – خرید تکی نهایی کرد... 

اشتراک نقره ای(۱ ماهه)

۱۵۰۰۰ تومان – خرید تکی نهایی کرد... 

کارت ویزیت طلایی سالن زیبایی

کارت ویزیت طلایی سالن زیبایی طرح کارت ویزیت طلایی سالن آرای... 

اشتراک طلایی(۳ ماهه)

۲۲۰۰۰ تومان – خرید تکی نهایی کرد...